| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED MR16 12V 6W SMD 38 DEGREES NW WITH LENS SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 731165 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 480 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650592513 |