| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED modules |
| Bränd | Tridonic |
| Kategooriad |
LED-moodulid
|
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 21.6 mm |
| Läbimõõt | 113.14 mm |
| Pikkus | 80 mm |
| Pakkimistase 1 | 9006210501994, 9006210501994 |
| Talitluspinge | 0 V |
| Vajalik on väline juhtplokk | No |