| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Led module AC 200-240V 6W 3000K 350Lm 36Degr. Ra90 Dim |
| Bränd | Civilight |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC000996 |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Pikkus | 50 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 350 lm |
| Pakkimistase 1 | 4060574475068 |
| Pakkimistase 2 | 4060574475068, 4060574475068 |
| Värvus | Valge |
| Pinge liik | AC |
| Energiatõhususklass | G |
| Valgustugevus | 900 cd |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM5 |
| Fotobioloogiline ohutus standardi EN 62471 järgi | RG1 |
| Beam angle | 36 ° |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
Led module AC 200-240V 6W 3000K 350Lm 36Degr. Ra90 Dim