| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Led module AC 176-264V 10W 3000K 620Lm 24DegrDegr. Ra95 Dim |
| Bränd | Civilight |
| ETIM | EC000996 |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Pikkus | 50 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Lambi võimsus | 10 W |
| Valgusvoog | 620 lm |
| Pakkimistase 1 | 6901029075304 |
| Pinge liik | AC |
| Energiatõhususklass | A |
| Valgustugevus | 1800 cd |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 25000 h |