| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED MODULE 400 FOR ELL* PACKAGED |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002558 |
| Värvus | Alumiinium |
| Laius | 110 mm |
| Lisatarviku liik | Peegeldi |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 600 mm |
| Kõrgus/sügavus | 45 mm |
| Materjal | Alumiinium |
| Katte liik | Muul viisil |
| Valgusjaotus | Kaudne |
| Valgusjaotus | Sümmeetriline/asümmeetriline |
| Ruutperforeeritud | No |
| Helkurperforeeritud | No |
| Võrestiku/reflektori disain | Läikiv |
| Valguse hajutaja | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 4250217478130 |