| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED met PIR en WCD randaarde |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Jaotuskilpide alarm- ja signaalmoodulid
|
| ETIM | EC000321 |
| Tunnuspinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitseaste (NEMA) | 1 |
| Paigaldusviis | Kruviühendus |
| Pinge liik | AC |
| Pistikupesaga | Yes |
| Sisse-/väljalülitiga | No |
| Valgustusanduriga | Yes |
| Pikkus | 500 mm |
| Materjal | Plast |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Sobib 19 tollisele karkassile | No |
| Elektriühenduse liik | Pistikühendus |
| Lambi võimsus | 11 W |