| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Filament Bulb G45 E27 2W 4000K 200lm Frosted |
| Bränd | GTV Lighting |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 2 W
E27 LED-pirnid, 4000K E27 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 2 W |
| Valgusvoog | 200 lm |
| Beam angle | 360 ° |
| Pakkimistase 1 | 5902801358388 |
| Pakkimistase 2 | 5902801358296 |
| Pakkimistase 3 | 5902801359286 |
| Pakkimistase 4 | 2012801488596 |
| Pakkimistase 5 | 2012801488787 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 40000 h |
a
a