| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Bulb GU10, 7 W, 560 lm, 4000K, AC220-240V, 120°, dimmable |
| Bränd | GTV Lighting |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 7 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), dimmerdatavad GU10 LED-pirnid (spot), 4000K GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 560 lm |
| Beam angle | 120 ° |
| Pakkimistase 1 | 5902801295263 |
| Pakkimistase 2 | 5902801294990 |
| Pakkimistase 3 | 5902801295164 |
| Pakkimistase 4 | 2012801342515 |
| Pakkimistase 5 | 2012801342485 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 40000 h |
The GU10 LED light source with a base provides 600 lm of brightness at a neutral colour temperature of 4000 K, ideal for illuminating workspaces and homes where it is important to reproduce the natural colours of the environment. The neutral light colour provides optimal working and reading conditions, helping you focus and increase efficiency. The bulb is also designed to work with dimmers, which allows you to smoothly adjust the light intensity to different situations without flickering. Backed by a 3-year warranty, this product is a reliable solution for those who need consistently good quality light.