| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp G9 5W 4000K 400lm 360° |
| Bränd | GTV Lighting |
| Kategooriad |
G9 LED-pirnid (kapsel), 5 W
G9 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G9 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 400 lm |
| Beam angle | 360 ° |
| Pakkimistase 1 | 5902801338496 |
| Pakkimistase 2 | 5902801338472 |
| Pakkimistase 3 | 5902801328855 |
| Pakkimistase 4 | 2012801488077 |
| Pakkimistase 5 | 2012801487858 |
| Keskmine nominaalne eluiga | 40000 h |
G9 LED light sources are a popular type of bulb that is used for indoor lighting. The G9 shaft is a small, two-pin shank that is mainly used in decorative lamps.
G9 bulbs are used in a variety of lamps, especially where a small size of the bulb is required, emitting a large amount of light.
Examples of applications of G9 bulbs are: