| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Light bulb 1W G4 Non-Dim 2700K 100 lm THORGEON |
| Bränd | THORGEON |
| Kategooriad |
G4 LED-pirnid (kapsel), 1 W
G4 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | G4 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 10 mm |
| Valgusefektiivsus | 100 lm/W |
| Pikkus | 31 mm |
| Nimipinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 1 W |
| Valgusvoog | 100 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Pakkimistase 1 | 4752280012407 |
| Pinge liik | AC/DC |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |