| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED lamp with mirrored head, G125, E27, gold, 200lm, 180°, dimmable |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 0 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 106 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 200 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 180 ° |
| Pakkimistase 1 | 4260150054964 |
| Värvus | Valge |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Pinge liik | AC |
| Kaugjuhtimisega | No |
| Energiatõhususklass | G |
| Valgustugevus | 0 cd |
| Kaugtalitlus on võimalik | No |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 20000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 0 kWh |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | No |
| Summaarne harmooniline moonutus | 0 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 0 |
| Rated luminous flux according to IEC 62612 | 200 lm |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | No |
| Compatible with Amazon Alexa | No |
| Võimsustegur | 0 |
| Energiatõhususe indeks (EEI) | 0 |