| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp R7S Halo-LED |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 891071 |
| Lambipesa | R7s |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 500 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482032621 |