| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp GU5,3 MR16 Spotlight Glass |
| Bränd | STAR TRADING |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 718954 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2.6 W |
| Valgusvoog | 260 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482055538 |