| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp GU5,3 MR16 Dim To Warm |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 890949 |
| Lambipesa | GU5.3 |
| Värvustemperatuur | 2000-3000 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 290 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482021007 |