| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp GU4 MR11 Spotlight Glass |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 620497 |
| Lambipesa | GU4 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4.4 W |
| Valgusvoog | 380 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482055514 |