| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp GU10 MR16 Spotlight Glass |
| Bränd | STAR TRADING |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W
GU10 LED-pirnid (spot), 4000K GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 728102 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 3.6 W |
| Valgusvoog | 430 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482054432 |
| Pakkimistase 2 | 7391482054432 |
| Pakkimistase 3 | 7391482054432 |