| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp GU10 MR16 Spotlight Glass |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 890989 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4.5 W |
| Valgusvoog | 440 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482036421 |