| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp GU10 ES111 Spotlight Basic |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 890933 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 11.5 W |
| Valgusvoog | 1200 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482015877 |