| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp G9 Halo-LED 3-step |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 771391 |
| Lambipesa | G9 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482053312 |