| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp G4 Halo-LED |
| Bränd | STAR TRADING |
| Kategooriad |
G4 LED-pirnid (kapsel), 1,5 W
G4 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 776234 |
| Lambipesa | G4 |
| Värvustemperatuur | 2800 K |
| Lambi võimsus | 1.4 W |
| Valgusvoog | 150 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482015228 |
| Pakkimistase 2 | 7391482015228 |
| Pakkimistase 3 | 7391482015228 |