| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 ST64 Sensor clear |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 890946 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2100 K |
| Lambi võimsus | 4.2 W |
| Valgusvoog | 330 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482019585 |