| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 Space 3-step |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 620578 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3.5 W |
| Valgusvoog | 350 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482043375 |