| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 PAR38 Spotlight Outdoor |
| Bränd | STAR TRADING |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 15 W
E27 LED-pirnid, 4000K E27 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 891169 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 15 W |
| Valgusvoog | 1300 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482038814 |
| Pakkimistase 2 | 7391482038814 |
| Pakkimistase 3 | 7391482038814 |