| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 PAR20 Dim To Warm |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 890954 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2000-3000 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 380 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482021083 |