| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 G95 Soft Glow 3-step |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 749381 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2100 K |
| Lambi võimsus | 6.5 W |
| Valgusvoog | 700 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482035349 |