| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 G45 Opaque Filament |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | D |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 771394 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 5.9 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482053817 |