| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 G125 Graphic |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 675462 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 130 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482046321 |