| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 G125 Decoled Spiral Smoke |
| Bränd | STAR TRADING |
| Kategooriad |
E27 LED-pirnid, 2 W
E27 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2100 K |
| Lambi võimsus | 2 W |
| Valgusvoog | 40 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482049179 |
| Pakkimistase 2 | 7391482049179 |
| Pakkimistase 3 | 7391482049179 |