| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED-lamp E27 C150 Industrial Vintage |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 891133 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2200 K |
| Lambi võimsus | 5.8 W |
| Valgusvoog | 135 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482036582 |