| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED-lamp E27 C125 Industrial Vintage |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 891134 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2100 K |
| Lambi võimsus | 4.5 W |
| Valgusvoog | 220 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482036636 |