| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 A60 Opaque filament RA90 |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 891126 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 7.5 W |
| Valgusvoog | 850 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482036124 |