| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E27 A60 Clear |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 620534 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 810 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482043146 |