| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E14 ST26 Frosted |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 620512 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 1.3 W |
| Valgusvoog | 90 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482052322 |