| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E14 PAR16 Spotlight COB Reflector |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 890948 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482019639 |