| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E14 P45 Diamond |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 891252 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 3 W |
| Valgusvoog | 300 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482050847 |