| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E14 C37 Dim To Warm |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 890958 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 1900-2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 390 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482022035 |