| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E14 C35 Frosted |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 880041 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 1.5 W |
| Valgusvoog | 1.5 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482049209 |