| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp E14 C35 Clear 3-step |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | E |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 891241 |
| Lambipesa | E14 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4.2 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482046512 |