| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp B22 A60 Opaque filament RA90 |
| Bränd | STAR TRADING |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 891131 |
| Lambipesa | B22d |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7.5 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Pakkimistase 1 | 7391482036131 |