| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED KIT MID 20-55V 3D 3H |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000471 |
| Kaitseklass | II |
| Võimsus | 3.2 W |
| Lamp | LED |
| Nimipinge | 218.5-241.5 V |
| Kauglülitiga | Yes |
| Järelevalveseade | Puudub |
| Nimitalitlusaeg | 3 h |
| Pakkimistase 1 | 5205050907254 |
| Pakkimistase 2 | 5205050907254 |