| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Indicator Light CX3 Green 12-48V AC/DC 412921 |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Jaotuskilpide alarm- ja signaalmoodulid
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC001657 |
| Tunnuspinge | 48 V |
| Lambi maksimaalne võimsus | 0.12 W |
| Lamp | LED |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 3414970531957 |
| Pakkimistase 2 | 3414970613882 |
| Pakkimistase 3 | 3414970635631 |
| Pinge liik | AC/DC |
| Sisseehitussügavus | 44 mm |
| Laius mooduli arvudes | 1 |
| Kupli värvus | Roheline |