| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED HIGBAY 120W 840 13000L |
| Bränd | LEDVANCE |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001716 |
| Nimipinge | 100-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 120 W |
| Efektiivne valgusvoog | 13000 lm |
| Valgusti tõhusus | 108 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4058075001039 |