| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED MR11 GU10 230V 2W SMD 45 DEGREES CW WITH LENS SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 731154 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 2 W |
| Valgusvoog | 240 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650531062 |