| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED GU10 MR16 50x56 24-30V 315Lm 5W 827 38° DC Non-Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 5 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 2700K GU10 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 831547 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 315 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739065703 |
| Pakkimistase 2 | 8718739065700 |
| Pakkimistase 3 | 8718739065707 |