| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED GU10 ES111 111x66 230V 1100Lm 13W 830 38° AC White Non-Dim |
| Bränd | SPL Lighting |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 4 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 3000K GU10 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 1225287 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 1100 lm |
| Pakkimistase 1 | 8718739067066 |
| Pakkimistase 2 | 8718739067063 |
| Pakkimistase 3 | 8718739067060 |