| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED lamp GU10 4W-35 827 120G |
| Bränd | Neolux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 5 mm |
| Pikkus | 5.8 mm |
| Nimipinge | 240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 230 lm |
| Beam angle | 120 ° |
| Pakkimistase 1 | 4052899930605 |
| Pinge liik | AC |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 100000 |