| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED GU10 5W 230V RGBW + CCT + DIM Wi-Fi Spectrum SMART |
| Bränd | Spectrum |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 669876 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 2700-6500 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 460 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650570818 |