| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED GU10 230V 7,5W SMD CW WITH MILKY COVER WHITE PLASTIC SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W
GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | F |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 792326 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 7.5 W |
| Valgusvoog | 730 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650594357 |