| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED GU10 230V 6W SMD 10 DEGREES CW WITH LENS SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 6 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 pirnid |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 798837 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 6000 K |
| Lambi võimsus | 6 W |
| Valgusvoog | 500 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650528017 |