| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED GU10 230V 4W SMD 45 DEGREES WW WITH LENS SPECTRUM |
| Bränd | Spectrum |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 4 W
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W GU10 LED-pirnid (spot), 3000K GU10 pirnid |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Energiaklass | G |
| EPREL - Euroopa energiamärgistuse tooteregister | 731084 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 360 lm |
| Pakkimistase 1 | 5902650527744 |
| Pakkimistase 2 | 5902650527744 |
| Pakkimistase 3 | 5902650527744 |